Gdzie znajdziesz firmę Screen-LED.

Siedziba firmy

Screen-LED Doberstajn Sp. K.

  • Adres

    ul. Towarowa 1, 88-100 Inowrocław

  • Informacje prawne

    VAT UE: PL5562766307
    Numer BDO: 000112859

  • Kontakt

    office@screen-led.com

    Kliknij, żeby zobaczyć. Ukryty numer telefonu chroni nas przed botami przechwytującymi je ze stron www.

Formularz kontaktowy

Screen-LED team

Radomir Doberstajn CEO

Kacper Pawlak Dyrektor generalny

k.pawlak@screen-led.com

Kliknij, żeby zobaczyć. Ukryty numer telefonu chroni nas przed botami przechwytującymi je ze stron www.

Joanna Wiącek-Fajfer Specjalista ds. sprzedaży

sales@screen-led.com

Kliknij, żeby zobaczyć. Ukryty numer telefonu chroni nas przed botami przechwytującymi je ze stron www.

Michał Maniewski Specjalista ds. sprzedaży

m.maniewski@screen-led.com

Kliknij, żeby zobaczyć. Ukryty numer telefonu chroni nas przed botami przechwytującymi je ze stron www.

Maciej Galant Specjalista ds. sprzedaży

m.galant@screen-led.com

Kliknij, żeby zobaczyć. Ukryty numer telefonu chroni nas przed botami przechwytującymi je ze stron www.

Joanna Frankowska Specjalista ds. sprzedaży - Ekrany LED

j.frankowska@screen-led.com

Kliknij, żeby zobaczyć. Ukryty numer telefonu chroni nas przed botami przechwytującymi je ze stron www.

Agnieszka Otorowska Biuro i administracja

info@screen-led.com

Kliknij, żeby zobaczyć. Ukryty numer telefonu chroni nas przed botami przechwytującymi je ze stron www.

Klaudia Kucharska Księgowość

k.kucharska@screen-led.com

Kliknij, żeby zobaczyć. Ukryty numer telefonu chroni nas przed botami przechwytującymi je ze stron www.

Emilia Wybrańska Kadry

e.wybranska@screen-led.com

Kliknij, żeby zobaczyć. Ukryty numer telefonu chroni nas przed botami przechwytującymi je ze stron www.

Wioletta Frąckowiak Specjalista ds. zakupów

zakupy@screen-led.com

Kliknij, żeby zobaczyć. Ukryty numer telefonu chroni nas przed botami przechwytującymi je ze stron www.

Mateusz Tomaszewski Specjalista ds. marketingu

m.tomaszewski@screen-led.com

Kliknij, żeby zobaczyć. Ukryty numer telefonu chroni nas przed botami przechwytującymi je ze stron www.

Piotr Kotyński Specjalista ds. marketingu

p.kotynski@screen-led.com

Kliknij, żeby zobaczyć. Ukryty numer telefonu chroni nas przed botami przechwytującymi je ze stron www.

Rafał Wachowiak Konstruktor

r.wachowiak@screen-led.com

Kliknij, żeby zobaczyć. Ukryty numer telefonu chroni nas przed botami przechwytującymi je ze stron www.

Bartosz Hernet Konstruktor

b.hernet@screen-led.com

Kliknij, żeby zobaczyć. Ukryty numer telefonu chroni nas przed botami przechwytującymi je ze stron www.

Marta Dąbrowska Planowanie produkcji

m.dabrowska@screen-led.com

Kliknij, żeby zobaczyć. Ukryty numer telefonu chroni nas przed botami przechwytującymi je ze stron www.

Przemysław Kiersztan Kierownik produkcji

p.kiersztan@screen-led.com

Marcin Bryl Magazynier

m.bryl@screen-led.com